"Troska jest istotą pielęgniarstwa." Leninger, 1984

Tel. 61 813 12 11

nzoz@panaceum.poznan.pl

Pon, Wt, Czw: 08.00 - 14.00 Śr: 12.00-18.00; Pt: 08.00-13.00

Nota prawna

Niniejszy serwis został przygotowany przez Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej o nazwie Pielęgniarski Ośrodek Medycyny Środowiskowo – Rodzinnej „Panaceum” z siedzibą w Luboniu.

Pielęgniarski Ośrodek Medycyny Środowiskowo – Rodzinnej „Panaceum” z siedzibą w Luboniu przygotował i zamieścił w serwisie rzetelne informacje i porady, dokładając wszelkich starań, aby zapewnić poprawność tych informacji. Ośrodek „Panaceum” nie gwarantuje jednak dokładności i kompletności materiałów umieszczonych na stronach serwisu. Ośrodek „Panaceum” ma prawo do dokonywania zmian w materiałach zamieszczonych w serwisie w dowolnym czasie, bez uprzedniego powiadomienia. Materiały umieszczone na stronach mogą zawierać treści zdezaktualizowane, przy czym Ośrodek „Panaceum” nie jest zobowiązany do aktualizowania tych materiałów. Jednocześnie Pielęgniarski Ośrodek Medycyny Środowiskowo – Rodzinnej „Panaceum” z siedzibą w Luboniu nie ponosi odpowiedzialności za szkody powstałe w wyniku korzystania z informacji i porad zamieszczonych w serwisie.

Powołane na stronach materiały medyczne i środki farmaceutyczne są dopuszczone do obrotu na terenie Polski na podstawie obowiązujących przepisów prawa oraz rozstrzygnięć organów administracyjnych. Ich stosowanie powinno odbywać się po zapoznaniu się z informacją załączoną[nbsp] do każdego z tych produktów oraz po konsultacji z lekarzem lub farmaceutą.