"Troska jest istotą pielęgniarstwa." Leninger, 1984

Tel. 61 813 12 11

nzoz@panaceum.poznan.pl

Pon, Wt, Czw: 08.00 - 14.00 Śr: 12.00-18.00; Pt: 08.00-13.00

Założycielki

Elżbieta Tecław

Członek Zarządu Panaceum Sp. z o. o.

Pielęgniarka dyplomowana, z kwalifikacjami w zakresie pielęgniarstwa rodzinnego i opieki paliatywnej.

Współwłaściciel i zastępca dyrektora Panaceum. Koordynator opieki paliatywnej i hospicyjnej.

Pielęgniarka rodzinna.

Zakładając Panaceum marzyłam o polepszeniu jakości opieki nad pacjentem przebywającym w domu. Dzisiaj pracujemy zgodnie ze standardami opieki i procedurami postępowania medycznego. Zaowocowało to przyznaniem Panaceum Certyfikatu Zarządzania Jakością ISO 9001-2009.
Jako pielęgniarka spełniam się w opiece nad osobami w ich miejscach zamieszkania. Moim priorytetem zawodowym jest opieka nad osobami terminalnie chorymi. Posiadając wieloletnie doświadczenie zawodowe zawsze jestem gotowa pomóc pacjentom z problemami zdrowotnymi i ich rodzinom.

Dorota Czajka

Członek Zarządu Panaceum Sp. z o. o.

Magister pielęgniarstwa, specjalistka pielęgniarstwa środowiskowego i pielęgniarstwa geriatrycznego. Absolwentka studiów podyplomowych z zarządzania w opiece zdrowotnej, prawa medycznego, bioetyki i socjologii medycyny oraz przygotowania pedagogicznego.

Współwłaściciel i dyrektor Panaceum. Koordynator pielęgniarek rodzinnych.

Pielęgniarka rodzinna.

Udzielamy świadczeń zdrowotnych, w ramach umowy z NFZ, od 2000 roku. Cieszy mnie, że udało się stworzyć zespół pracowników dbających o wysoki poziom świadczeń i dobrą markę Panaceum. Mimo tego, że kierowanie firmą pochłania dużo czasu, to nie wyobrażam sobie, żebym nie miała bezpośredniego kontaktu z podopiecznymi. Zawsze znajduję czas dla moich pacjentów. Szczególnie interesuje mnie opieka nad osobami starszymi. To wyjątkowa grupa ludzi, którzy przekazują nam, młodszym, jak pokonywać trudności w kształtowaniu prawdziwie wartościowego życia.